Farmasi Üyelik

NEDEN FARMASİ

turist

NEDEN FARMASİ

Farmasi, iş ortaklarına birçok avantaj sunar. En çok ve en kolay kazandıran %21 prim veren sistem yapısına sahip, yüksek performansın ödüllendirildiği Farmasi sistemi sayesinde, sağlam bir ek gelir elde etme imkânı bulursunuz. Farmasi, herkese kendi iş saatlerini ve kazançlarını ayarlayabilecekleri, yurtdışı seyahatlerinden, araba kullanım hakkına, ürün ve kişisel gelişim eğitimlerinin verildiği akademilerden eğlenceli organizasyonlara kadar pek çok fırsatı içeren yeni bir kapı açar. İş Ortaklar`ımızın üyelikleri miras yoluyla ailesinin diğer üyelerine aktarılabilir.

Farmasi`de sevdiğiniz ürünleri satın alırken %40 oranında tasarruf elde edersiniz. Sağlıklı, güvenilir ve kaliteli ürünler kullanırken, bu ürünleri gönül rahatlığı ile bir başkasına tavsiye edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürün çeşitliliğine sahip Farmasi, her ay birbirinden avantajlı fiyat ve çarpıcı fırsatlar sunar.

Farmasi sizin için;
Hedefinize gittiğiniz bu yolda kariyerinizi destekleyici ürün eğitimi, satış teknikleri, kişisel gelişim seminerleri vb. eğitimler verir. Türkiye’nin ve Dünya’nın en güzel yerlerine seyahat etme, hayalinizdeki arabaya kavuşma fırsatı sunar.Sizde Farmasi ile kendi işinizi kurabilir, aile bütçenize katkıda bulunabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz.

WhatsApp chat